Gerçek Arkadaşlıkların Olduğu Nokta
SİZLERDE DAHA İYİ HİZMET ALABİLMEK İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUNUZ.

NOT:// Kayıt olduktan sonra gizli içerikleri görebilirsiniz..tek yapmanız gereken kayıt olmaktır.
SİZLERDE DAHA İYİ HİZMET ALABİLMEK İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUNUZ.

NOT:// Kayıt olduktan sonra gizli içerikleri görebilirsiniz..tek yapmanız gereken kayıt olmaktır.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yeni arkadaşlıklarmı arıyorsunuz.O halde burada rahatça bulabileceksiniz.FORUMLARDAN DAHA İYİ BİR HİZMET ALABİLMEK İÇİN LÜTFEN SAYFAMIZA KAYIT OLUNUZ.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ABLAMLA ROMANTİK KIZLIK BOZMA

YazarMesaj
Admin
Admin

ABLAMLA ROMANTİK KIZLIK BOZMA Empty
MesajKonu: ABLAMLA ROMANTİK KIZLIK BOZMA   ABLAMLA ROMANTİK KIZLIK BOZMA I_icon_minitimeC.tesi Nis. 06, 2013 10:50 am

Herkese merhaba diğer hikayem Ablaların Ablası ablamla ilişkimin nasıl başladığıydı bu hikayem ise ablamın artık tamamen karım olması yani kızlığınıda almamla ilgili. Ablam okuduğu şehre döndükten sonra sürekli mesajlaştık ve sanal sex yaptık her mesaj ise öncekinden daha erotikti hatta amının kıllarını nası kesmemi istediğimi konuşuyoduk. geçen sene okulum tatil olduğunda aileme yazlığa gitmek istediğimi söledim onlarda ablanda gelsin sen tek kalma dediler üzülmüş gibi yapsamda aklımdan pozisyonları düşünmeye başlamıştım. İki gün sonra yazlıktaydım ve ablam benden önce gitmiş evi hazırlamıştı. Sitenin kapısından girip eve gittim ablam kulağıma hoşgeldin kocacım balayımıza dedi. Ablamı sikceğimden 10 gün 31 çekmemiştim ve çok azgındım çık yukarı geliyorum dedim ve merdivenlerde götünü mıncıklayarak sikimi kaldırdım. Ablama döl banyosu yapcaksın dedim aleti ağzına verdim yarım çay bardağı kadar ablamın ağzına ve yüzüne boşaldım. Sigaramızı yaktık uzandık elimle göğüslerini mıncıklıyodum yüzü döl içindeydi ve silmemişti bir elimle amını okşuyordum diğer elimle sigara içiyordum amının kılları tam istediğim gibiydi dümdüz bir çizgi olarak kesmişti amının kabardığını elimle hissediyorum amının sıvılarını parmağımla toplayıp ablama yalatıyordum aynı şekilde dölleride... ablama bir postada götten kaydıktan sonra konuyu kendisi açtı.Kızlığıma sahip olmanı istiyorum dedi. Emin misin dediğimde çok bile bekledim dedi ve güldük. 3gün sonrasına anlaştık ondan fileli çorap kırmızı ruj ve kırmızı sütyen takmasnı isyedi o da benden sikimi traş etmemi prezervatif ve 3 gün sonrası için bir pansiyonda oda kiralamamı istedi . 3 gün boyunca sevişmedik ama denizde plajda sürekli oynaştık birbirimizi azdırıyoduk. Ve 3gün geçmişti akşam 9da buluştuk romantik bir akşam yemeği sahilde yürüyüşten sonra pansiyon odamıza vardık. Odanın kapısından girerken kucaĞıma aldım ve yatağa uzandık yarım saat öpüştükten sonra banyoya girdi ve hazırlanmaya başladı bende çırılçıplak yatakta aşkımı bekledim. Banyodan çıkıp geldiğinde.göz kamaştırıcı olmuştu yatağa sürünerek geldi ve ben direk ablamın amını yemeğe başladım tam yarım saat o amı yaladım ablam 3 kere boşalmış bende tüm sıvıları yutmuştum. Ablam kendinden geçmişti başucumdaki prezervatifi sikime geçirdim ablamın amının dudaklarıyla sikimi öpüştürüyordum kızlığıı üzerinde oval hareketler yapıp altımda zevkten kıvranıyor sok sok artık diye fısıltıyordu. Ablamın amına doğru bastırdım içine sokmuştum ablam acı bir çığlık atmış bense zevkten uçıyordum amına tam kökleyip 2dk bekleyip sikimi geri çıkarttım prezervatifin üzerinden kanlar çarşafa akıyordu. Kızlıktan akan kanı görünce durmadan pompa yapmaya başladım zaten alkol almıştım ve geciktiricili prezervatifim vardı 20 dkya yakın git gel yaptıktan sonra ablamın amına boşaldım ve hareketsizce uzandım ablam gözyaşı döküyordu alnından öptüm ve geçti aşkım artık bitti diye onu teselli ettim ikimizde hayatımız ilklerini yaşamıştık o gece çırılçıplak birbirimize yatıp uyuduk

http://adult.yetkin-forum.com

ABLAMLA ROMANTİK KIZLIK BOZMA
1 sayfadaki 1 sayfası