Gerçek Arkadaşlıkların Olduğu Nokta
SİZLERDE DAHA İYİ HİZMET ALABİLMEK İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUNUZ.

NOT:// Kayıt olduktan sonra gizli içerikleri görebilirsiniz..tek yapmanız gereken kayıt olmaktır.
SİZLERDE DAHA İYİ HİZMET ALABİLMEK İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUNUZ.

NOT:// Kayıt olduktan sonra gizli içerikleri görebilirsiniz..tek yapmanız gereken kayıt olmaktır.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yeni arkadaşlıklarmı arıyorsunuz.O halde burada rahatça bulabileceksiniz.FORUMLARDAN DAHA İYİ BİR HİZMET ALABİLMEK İÇİN LÜTFEN SAYFAMIZA KAYIT OLUNUZ.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ÇILGIN LALE

YazarMesaj
Admin
Admin

ÇILGIN LALE Empty
MesajKonu: ÇILGIN LALE   ÇILGIN LALE I_icon_minitimeC.tesi Nis. 06, 2013 11:05 am

mrb., daha önce size bahsetmiştim, masaj yaptığım müşteri lale hn. ile yaşadıklarımızdan bir kesit anlatmıştım. ilk sevişmemizden sonra sürekli beni istemeye başladı. kadın azgının önde gideniydi resmen, sürekli sevişmek istiyordu, önce masaj sonra sevişme, bi kadının hele de iyi bi kadının dokunuşu onu çıldırtmaya yetiyormuş. masaj için yine evine çağırmıştı, her zamanki gibi beni kapıda çıldırtıcı kıyafetle karşıladı, bi erkek onu o şekilde görse resmen dibi düşer yani. biraz oturup hoş beş sohbetten sonra masaja geçicektik. yatak odasına gittik, üzerindekileri çıkardı ve yatağa uzandı, altında sadece tangasıyla kalmıştı, hadi ama sen de soyun dedi, karşı gelemedim artık, ilk sevişme o kadar etkileyici olmuştu ki ona hayır diyemedim, üzerimdekileri çıkarıp ben de kilodum ve sütyenimle kaldım, az sonra da masaja başladım, sırtından başlayıp tüm vücudunu kremledim. aşkım kalçalarımı iyice ov dedi, çıkar ellerinle diye de ekledi, tangasını benim sıyırarak çıkarmam onu oldukça tahrik ediyordu, ben de yavaşça sıyırdım ve çıkardım, dediği gibi kalçalarını, götünü ve arada amını parmaklayarak ovuyordum, ben ovaladıkça o da rahatlama refleksi olarak ooohhh, ooohhh aşkım harikasın gibi sözlerle beni de ateşlendirmeye çalışıyordu. ama şunu itiraf edeyim çok bakımlı ve harika bir vücut yapısına sahipti, lale yi resmen orgazm seviyesine getirene kadar okşadım, sonunda dayanamayıp beni yanına çekti ve dudaklarıma yapıştı, deli gibi emiyord dudaklarımı, koparacak sandım bir an, dilini ağzımın içine kadar sokup adeta nefesimi kesercesine yalıyordu, boynumdan inip göğüslerime geldi, meme uçlarımı diliyle parçalarcasına emmeye başladı, ara sıra göğüslerimi nerdeyse tamamen ağzına alır gibi geniş ve sert öpücükler atmaya başlamıştı, deli gibi olmuş altında inliyordum artık. birden beni yatakta yüz üstü çevirdi, elleriyle kilodumu tamamen kavradı ve sertçe çekip çıkardı, oohh mis gibi, tazeciksin bebeğim dedi, götümün yanaklarını elleriyle ayırdı ve başını arasına soktu, göt deliğimin içine kadar diliyle girdi, bir süre sonra da amımı parçalarcasına emmeye başladı, diliyle resmen beni beceriyordu, bir süre sonra siker gibi dilini sokup çıkarmaya başladı, iyice tahrik olmuş ve ıslanmıştım, az sonra da orgazm oldum. sonra sırt üstü yatıp beni üzerine çekti, sıra bendeydi, dilimle vücudunu okşayarak aşağılara kadar indim, bacaklarını aralayıp amına dilimle girdim, eliyle başıma bastırıp, daha fazla girmem için yalvarırcasına çığlıklar atmaya başlamıştı, bacaklarıyla bir yandan vücudumu sardı, artık kaçışım da yoktu, kendimi iyice kaptırmış lale nin amıyla kendimden geçmiş oynamaya devam ettim. tekrar beni sımsıkı sardı ve dudak dudağa, vücutlarmız birbirine yapışık birbirimize girdik, bir süre sonra da orgazmı yaşadık. duş almak için banyoya gittim, bu esnada erkek arkadaşımın beni araması ve telefonuma lale nin bakması, sonrasında armızda geçenler hakkında konuşmaları hakan la aramızın açılmasına neden oldu, lale ye kzamadım bile çünkü ona sanki aşık olmuş gibiydim, dokunuşları bana haz veriyr ve tahrik ediyordu.

http://adult.yetkin-forum.com

ÇILGIN LALE
1 sayfadaki 1 sayfası