Gerçek Arkadaşlıkların Olduğu Nokta
SİZLERDE DAHA İYİ HİZMET ALABİLMEK İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUNUZ.

NOT:// Kayıt olduktan sonra gizli içerikleri görebilirsiniz..tek yapmanız gereken kayıt olmaktır.
SİZLERDE DAHA İYİ HİZMET ALABİLMEK İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUNUZ.

NOT:// Kayıt olduktan sonra gizli içerikleri görebilirsiniz..tek yapmanız gereken kayıt olmaktır.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yeni arkadaşlıklarmı arıyorsunuz.O halde burada rahatça bulabileceksiniz.FORUMLARDAN DAHA İYİ BİR HİZMET ALABİLMEK İÇİN LÜTFEN SAYFAMIZA KAYIT OLUNUZ.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

DOYUMSUZ AZGIN

YazarMesaj
Admin
Admin

DOYUMSUZ AZGIN Empty
MesajKonu: DOYUMSUZ AZGIN   DOYUMSUZ AZGIN I_icon_minitimeC.tesi Nis. 06, 2013 11:04 am

mrb. herkese, dün gece yaşadıklarımı sizlerle paylaşmak istiyorum. lale de kalıyorum bir süredir, artık etle tırnak gibi ayrılmaz bir ikili olduk. yemekten sonra duşa girdi bornozuyla gelerek yanıma koltuğa oturdu, beni istediğini söledi, tamam dedim. öpüşmeye başladık, dudak dudağa 15 dk. belki de yiyiştik resmen, sonra koltuğa uzanıp bacaklarını açtı, ben de dilimle amına girdim, suyunu akıtana kadar yaladım, daha sonra sıra ona gelmişti, diliyle amımı resmen parçaladı diyebilirim. bornozunu üzerinden attı ve yüz üstü koltuğa uzandı, hadi aşkım okşa beni dedi, ellerimi vücudunda gezdirmeye başladım, dokunuşlarım, okşamalarım onu tahrik ediyordu, kalçalarına geldim, elimle götünü ovalamaya başladım, bu onun en çok zevk aldığı şeylerdendi bunu iyi biliyordum. götünü ellerimin arasında sıkarak okşamaya devam ettim, resmen götüne masaj yapıyordum, okşadıkça hoşuna gidiyordu ve inliyordu, götünü ellerimle ayırıp deliğine parmağımı soktum, parmağımla gidip gelmeye başladım, az sonra da bir diğer parmağımı amında gezdirdikten sonra içine soktum, gidip gelmeleri hızlandırdım. iniltileri hala kulaklarımda çınlıyor. hadi aşkım bi tanesin, devam et gibi sözlerle beni coşturmak istiyordu. daha sonra vücudunu dilimle gezerek yalamaya başladım, dil attığım her uzvu sertleşiyor ve doyuma ulaştığını hissettiriyordu. bir süre sonra rahatladığını söledi. beklememi söledi ve içeriye geçti, az sonra önünde takma vibratörle yanıma geldi, kocanı aratmak istemiyorum aşkım, seni deli gibi sikmek istiyorum şimdi dedi, dudaklarıma yumuldu, bir süre öpüştükten sonra beni masaya çevirip domalttı, arkamdan yanaşarak birden amıma girdi, erkek gibi sikmeye başladı, kalın ve uzun alet içimi delecek sanmıştım, deli gibi sex yapıyorduk, çılgınca vurup duruyordu, elleriyle arada götümü tokatlamaya da başladı, zevkten çılgına dönmüştüm resmen. daha hızlı çok iyi aşkım diye istemsizce ağzımdan sözcükler dökülmeye başladı, ben resmen bitirdi, masada çevirip bacaklarımı omzuna aldı, tek bacağımı yana ayırdı ve yine amıma girdi, çıldırmamak işten bile değildi, bağırmalarım inlemelerim altında beni deli gibi becerdi. daha sonra birlikte duşa girdik ve sevişmeye duşta devam ettik, her yerimi okşuyor ve benim de okşamamı istiyordu, artık ona çok daha süratle ayak uyduruyordum, birbirimize takatimiz kalmayana kadar yapıştık ve doyumsuzca sevişmemizi sürdürdük. duştan çıkınca birbirimizi çok sevdiğimizi, artık ayrılmaz bir ikili olduğumuzu birbirimize söledik.

http://adult.yetkin-forum.com

DOYUMSUZ AZGIN
1 sayfadaki 1 sayfası