Gerçek Arkadaşlıkların Olduğu Nokta
SİZLERDE DAHA İYİ HİZMET ALABİLMEK İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUNUZ.

NOT:// Kayıt olduktan sonra gizli içerikleri görebilirsiniz..tek yapmanız gereken kayıt olmaktır.
SİZLERDE DAHA İYİ HİZMET ALABİLMEK İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUNUZ.

NOT:// Kayıt olduktan sonra gizli içerikleri görebilirsiniz..tek yapmanız gereken kayıt olmaktır.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yeni arkadaşlıklarmı arıyorsunuz.O halde burada rahatça bulabileceksiniz.FORUMLARDAN DAHA İYİ BİR HİZMET ALABİLMEK İÇİN LÜTFEN SAYFAMIZA KAYIT OLUNUZ.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ARKADAŞIMIN KARISINI KENDİ EVİNDE

YazarMesaj
Admin
Admin

ARKADAŞIMIN KARISINI KENDİ EVİNDE Empty
MesajKonu: ARKADAŞIMIN KARISINI KENDİ EVİNDE   ARKADAŞIMIN KARISINI KENDİ EVİNDE I_icon_minitimeC.tesi Nis. 06, 2013 10:56 am

selam ben harun 28 yaşındayım bu olay başımdan 2 ay önce geçti akrakadaşımla ailece görüşür sık sık birbirimize gider gelirdik arkadaşım 2 yıllık evli bir çoçuğu var hanımı 18 yaşında idi ama daha olgun gösterir boyu 175 çivarı zayıf süper gögüsleri olan bir bayandı evlerimiz de 200 metre felandır birgün pasta yapmış bize geldi elinde tepsi felan pastayı yaparkende elini biraz yakmış bizim hanıma tepsi verdi hanım mutfaga gidince yanıma gelip elini uzattı bak elimi yaktım dedi elini tuttum geçmiş olsun dedim göz göze geldik elini bir müddet tuttum ve okşayarak buraktım ve küçükkende çay dökülmesi sonucu göbeğinin yandıgını ve izi kaldığını söyledi bu arada bizim hanımda sokaktan sebze almak için aşağı iniyorum dedi ve bizde sohbeti ilerlettik göbeğindeki yanığı göstermek istedi ve açtı ben heycanlanmıştım dokundun göbeğine ama benimkisi donunmaktan farklı idi oda bunu anladı ve elini yüzüme koyarak beni okşamaya başladı artık bir kelime bile konuşmuyoduk sadece hareketlerle birbirimizi okşuyorduk meme uçlarına dokundum sıktım dudağına yapıştım öyle heycanlıydımki anlatılmaz neyse bizim hanım geldi yarım kaldı işimiz ama ne edip ne yapıp sonuça varmalıydım oda bunu istiyodu bir çare bulmuştu bile elektirikli sübürgeyi götürmek istedi ama benim yardımım gerekliydi bende tabi dedim ve o çoçuğunu aldı bende süpürgeyi hanıma ben ordan bir yere gideceğimi söyleyip çıktım yolda giderken sohbet ederek gittik eve vardık.
çocugu arabasına koydu ytak odasına geçtik başladık deliler gibi sevişmeye dudaklarını ısırcasına emiyodum üst tarafını çıkardım mükemmel bir görüntü karşımda idi meme uçları yanlarını emdim ısırdım altında etek vardı eteğin altından elimi sokup kalcalarını sıkmaya başladım bende üst tarafı ve pantolonumu birlikte çıkardım sadece sort kalmıştı benimki dimdik duruyodu sortun üstünden kısa bir süre okşadıktan sonra çıkartı ve bana sırt üstü yat dedi başladı sormaya o benimkini ağzına alıp sorarken bende memelerini okşuyodum ve 69 olduk kilotunu çıkardım karşımdaki am fındık gibi idi sanki hiç yememiş sanki doğum yapmamiş gibiydi ve sordum senin ki çok küçük neden dedim doğum yapmamiş gibi diye oda sezeryanla oldu dedi ve 15 dk kesin 69 pozizyonunda birbirimizinkini yaladıktan sonra sırt üstü yatırdim üstüne ben yattım benim aleti serbet bırakarak dudaklarına yapıştım üzerinde sağ sol hareketler yaparak sulr içindendeki amına benimki dayandın santim santim içine giriyodu ama sanki ilk kızlığını bozuyodum o kadar dardı ben girdikce içine o da dudağımı ısırıyor saçlarımı adete yoluyodu sonunda git köklemiştim benimkini git gel yapmaya başladım 3-4 dk geçmeden boşaldı ben çıkardım ellerinin üzerinde domattım ve arkasına geçıp sikmeye başladım mütiş sevk alıyodum ama boşalacaktım artık boşalmakta istemiyodum yatağın kenarına getirdim ben ayağa kalktım ben ayakta o yatağın kenarında elleri üzerinde dolmış şekilde sikmeye başladım artık dayanamıyodum tempoyu artırdım ve volkan gibi kalcasının üzerine patladım uzun zamandı böyle boşalmamıştım daha sonra giyindik ben gittim şu an aynı heycanla sikişiyoruz şu an eşim köyde onunla daha rahat beraber oluyoruz

http://adult.yetkin-forum.com

ARKADAŞIMIN KARISINI KENDİ EVİNDE
1 sayfadaki 1 sayfası