Gerçek Arkadaşlıkların Olduğu Nokta
SİZLERDE DAHA İYİ HİZMET ALABİLMEK İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUNUZ.

NOT:// Kayıt olduktan sonra gizli içerikleri görebilirsiniz..tek yapmanız gereken kayıt olmaktır.
SİZLERDE DAHA İYİ HİZMET ALABİLMEK İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUNUZ.

NOT:// Kayıt olduktan sonra gizli içerikleri görebilirsiniz..tek yapmanız gereken kayıt olmaktır.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yeni arkadaşlıklarmı arıyorsunuz.O halde burada rahatça bulabileceksiniz.FORUMLARDAN DAHA İYİ BİR HİZMET ALABİLMEK İÇİN LÜTFEN SAYFAMIZA KAYIT OLUNUZ.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

SİKİNİ KALDIRDIM

YazarMesaj
Admin
Admin

SİKİNİ KALDIRDIM Empty
MesajKonu: SİKİNİ KALDIRDIM   SİKİNİ KALDIRDIM I_icon_minitimeC.tesi Nis. 06, 2013 11:03 am

Dort tane ablam ve annemle birlikte ayni evde yasiyorduk. Ablalarim benim tum red ve uyarilarima ragmen benim sozlerimi iplemeyip dordude erkek arkadas edinmislerdi. Ablalarim erkek arkadaslariyla bire bir basip tatile Bodrum'a Antalya'ya bile gidebiliyorlardi. Ablalarimin tatilde cektirmis olduklari resimler inanilmazdi. Kucucuk bikinilerin icinde plajlarda, en acik sacik kiyafetler icinde barlarda erkek arkadaslariyla sarmas dolas, adamlarin kucaginda o bicim resimler. Erkek arkadaslari bizim eve cok rahat girip cikabiliyor ve kizlari alip goturuyorlardi ve kizlar erkek arkadaslarinin evlerinde kalabiliyorlardi. Sizler tahmin edin neler oldugunu artik.Aman Allah'im o erkek arkadaslari gelmeden once ablalarim ne hazirliklar ne hazirliklar yaparlardi. Banyolar, epilasyonlar, kuafore ucup manikurler, pedikurler, makiyajlar ve mini etekler, topuklu seksi ayakkabilar ve siyah veya ten rengi ipek kulotlu...
coraplar, kirmizi ojeler ve daha neler neler.Tabi ben bu duruma cok uzuluyordum ancak beni ipleyen yoktu. Sonra bayanlarin bu kadar erkekler icin inanilmaz bir arzu ile dolu olmalari beni kadinlarin duygularini merak etmeye itti. Bir gun evde kimse yokken...
ablalarimin giysilerini, ic camasirlarini,ayakkabilarini,makiyaj malzemelerini,ince ipek kulotlu coraplarini inceledim. Cok muazzam bir heyecan hissetmistim.Yavas yavas kafamda bayanlarin dunyasini daha yakindan tanima fikri olusmustu. Sonra bir gun tum vucudumu epilasyon yaptim ve evde kimsenin olmadigi bir gun tam bir bayan gibi giyindim. 1.85 boy,80 kilo, ve cok parlak bir yuzle ve o cok seksi kadin kiyafetleri icinde olani biteni daha iyi hissetmeye basladim. Kadinsi duygularim artarak katlaniyordu ve bir erkek arkadas edinme duygusu beni yiyip bitiriyordu. Bir gun aksam evde kimse yoktu. Ben zaten epilasyon yapmistim,sonra en genc ablama ait harika bir kirmizi seksi tanga kulot buldum ve onu giydim uzerinede cok harika ipek,parlak seksi ten rengi bir kulotlu corap.Bu arada ayaklarima kirmizi oje surmustum ve uzerime daracik bir kot giyip genclik parkina gittim.Orada bir banka oturdum ve gelip geceni seyrediyordum.Cok parlak oldugum icin gelip gecen bakiyordu, ancak maganda gorunuslu,benden daha uzun ve iri ,biyikli ve killi bir adam onumden bir asagi bir yukari gozlerime bakarak tur atmaya basladi,her seferinde onumden gecerken gozlerimiz kilitleniyordu, sonra yine tam onumden gecerken adam aletini oksayip bana bakarak derin bir nefes cekti. Cok sasirmis ve heyecanlanmistim. Kalbim sanki heyecandan duracak gibi olmustu.Ne yapacagimi bilemiyordum.Sonra adam tekrar onumden gecerken bacak bacak ustune attim ve basimi yana cevirip o gorecek sekilde dudaklarimi yaladim.Bunun uzerine hemen birde sigara yaktim, adam sonra yanima gelip atesinizi alabilirmiyim dedi,cakmagi verirken eliyle elimi oksadi ve oturabilirmiyim dedi bende buyrun dedim.Sonra sohbet ettik ve tanistik.Konu belki bir 45 dakika sonra cinsellige geldi ve bana ne dusundugumu sordu.Ben biraz utandim ve ne demek istedigini sordum.Bana aktifmisin yoksa pasifmi dedi.Bende gulerek pasif dedim.Sonra ben ona sordum o ise aktifim dedi.Bizde kimsenin olmadigini sohbete bizde devam edebilecegimizi soyledim oda tamam dedi ve otogar tarafinda park etmis oldugu kirmizi forduna atladik.Arabada kendimi kiz gibi hissettim ve bacak bacak ustune atip ona kur yapmaktan kendimi alamadim,ona takiliyor,onu sozlerimle koseye sikistiriyor ve kahkahalar atiyordum.O ise bacaklarimda ellerini gezdirdiginde kadinlarin dunyasini hissetmeye baslamistim, ablalarimi simdi daha iyi anlayabiliyordum neden erkek arkadaslarinin arabalarindan inmediklerini.bi süre sonra elimi tuttu ve sikine götürdü. pantolonun üzerinden okşuyordum. kalkmıştı ve çok büyüktü harikaydı. düğmeleri çözdüm ve iri siki karşımdaydı artık. aşağı yukarı sıvazlıyordum, sıcacıktı. kafamı tutup sikine doğru bastırdı ve ağzıma aldım. sıcak sik dilime değiyordu artık. sömürürcesine sakso çekiyordum ona. harikasın bebeğim diye inliyordu. çok geçmeden ağzımın içini doldurdu..Eve geldik, tum isiklari kapattim ve sadece gece lambarini ve televizyonu actim, cok romantik bir ortam oldu.Misafirime kahve yaptim ve yanyana oturup kahvelerimizi yudumlarken ayaklarimdaki ojeyi ve kulotlu ince corabimi farketti ve ayagini ayagimin uzerine koydu.Sanki ayaklarimiz ilk seksi yapiyor gibiydi.Sonra kahveler bitti ve bana sarilip yuzumu deliler gibi opmeye basladi,dili kulaklarimin icine girdiginde kadinlarin dunyasini cok daha iyi hissediyordum.Deliler gibi opusuyorduk, beni yiyip bitiriyordu, yatak odasina gecelim dedim ve uzerimdeki kotu cikarip kulotlu corap ve o seksi kirmizi donla kaldim.Uzerimdeki tisortu cikardim, o ise tamamen soyundu. Penisi kalkmis firlayacakmis gibi olmustu bile.Bana kulodu cikar coraplari tekrar giy dedi bende aynen yaptim sonra beni yataga yatirdi ve tekrar sevismeye basladik, opusuyorduk, dilimi emiyordu,kulaklarimi emiyordu, goguslerimi emerek resmen morartti.Heyecanli anlar.Sonra ince corabin uzerinden ayaklarimi emdi ve bacaklarimi yaladi.Bana lutfen don ve domal dedi.Ben biraz cekindim zira ilk kez verecektim ve korkuyordum. Tamam ancak o pozisyonda yapmayalim dedim. Onunde domaldim. Adam kalcalarimi yalamaya basladi, bir taraftanda kalcalarimi avucluyordu.Inanamiyorum diliyle corabimin uzerinde gotumun deligini yaladi ve bir sure emdi. Cok tuhaf bir histi.Sonra bana artik izin ver koyayim dedi.Bunun uzerine ben hemen dondum.Bacaklarimi onun kasli omuzlarina koydum ve gel dedim, uzerime abandi ve kulotlu corabin arka kismini biraz yirtti ve o anda sikinin basini gotumun tam deliginin uzerinde hissettim, ablalarimin yuzlerine surdugu nemli kremi hazirlamistim kenara, adamdan sikini iyice kremlemesini istedim. Sonra sikini iyice kremledi ve gotumun agzinada parmaklariyla iyice krem surdu. Tekrar bacaklarimi omuzlarina aldi.Sikinin basini tekrar deligime dayadi ve yavasca icime yarisini soktu, biraz agri oldu bende yavas yap dedim. Adam tamam dedi,bekliyorduk o sekilde, o yariya kadar gecirmisti sikini gotume ancak gel git yaptirmiyordum, o sekilde hareketsiz bir sure bekledik.Bir an o zarif ablalarimi o azman erkek arkadaslariyla dusundum.Acaba ablalarim bu aciya nasil dayaniyorlardi.Herhalde bizim kizlarda basta bu acilari cekmislerdi ancak malum bir erkek bir kadini yatak odasinda yakaladimi affetmez.Ablalarim anlasilan erkek arkadaslarinin altinda acidan bagirirken heriflerin sirtini bayagi bir uzun manikurlu ve kirmizi ojeli tirnaklariyla yolmuslardi ve bizim kizlar herhalde zamanla bu ise alismislardi ve o yuzden artik aci degil el oglunun altinda zevke gelme asamasindaydilar. Sonra yavas yavas kokle dedim adama oda yavasca hepsini soktu ve yavas yavas gidip gelmeye basladi,icimde resmen kol gibi bir agirlik sanki beni yararak dibime kadar gidiyordu. Ojeli ayaklarim ince corabin icinde onun omuzlarinda o hareket ettikce sallaniyordu. Gotumun agzi agridan zonkluyordu ancak sikinin basinin tokmakladigi yerde cok garip bir zevk duygusu vardi,yani agri ile hafif bir zevk birbirine karismisti.Bu sekilde bir yaklasik 10 dakika beni sikti.Sonra bosaliyorum dedi,sikinin tamamini kokledi dibine kadar icime ve hareket etmeden, sabit kalarak beni uzun uzun suladi..Ben hep o geceyi dusunuyorum ama tekrar denemeye cesaretim yok ancak zaman zaman bir erkegi cok ama cok istiyorumm. bu arada erkeğimin adı turhandı ve turhan ben ve küçük ablamın sikişini de sonraki hikayemde anlatıcamm.

http://adult.yetkin-forum.com

SİKİNİ KALDIRDIM
1 sayfadaki 1 sayfası