Gerçek Arkadaşlıkların Olduğu Nokta
SİZLERDE DAHA İYİ HİZMET ALABİLMEK İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUNUZ.

NOT:// Kayıt olduktan sonra gizli içerikleri görebilirsiniz..tek yapmanız gereken kayıt olmaktır.
SİZLERDE DAHA İYİ HİZMET ALABİLMEK İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUNUZ.

NOT:// Kayıt olduktan sonra gizli içerikleri görebilirsiniz..tek yapmanız gereken kayıt olmaktır.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yeni arkadaşlıklarmı arıyorsunuz.O halde burada rahatça bulabileceksiniz.FORUMLARDAN DAHA İYİ BİR HİZMET ALABİLMEK İÇİN LÜTFEN SAYFAMIZA KAYIT OLUNUZ.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

TEYZEMİN KIZI

YazarMesaj
Admin
Admin

TEYZEMİN KIZI Empty
MesajKonu: TEYZEMİN KIZI   TEYZEMİN KIZI I_icon_minitimeC.tesi Nis. 06, 2013 11:00 am

merhaba sex hikaye okuyucuları ben cemal teyzemin kızını anlatacagım size 1,76 boyunda mükemmel gögüsleri var onu her gördüğümde 31 çekiyorum 1 gün beni çağırıp bakkala gönderdi ben de bakkala gidip istediklerini aldım eve geldigimde üsünde beyaz bir tişört vardı südyen giymemişti meme sinin ucu mükemmeldi bana evde kimse yok çay yaptım gel içelim dedi ben de hiç çayı sevmem ama onunla baş başa kalmak için her şeyi yapardım. çayı içerken onu evden göndermek istiyodum ve aklıma bir fikir gelmişti ve ona böyle şey olurmu çay kuru kuru gitmez bişeyler getir dedim. bana haklısın dur ben bakkaldan bişeyler alım gelim dedi bende çabuk ol dedim o gittiginde ben direk onun çekmecesine girip iç çamaşırlarını kokluyove yarragıma sürüyordum he bu arada teyzemin kızının adı songül dü onda anahtar oldugunu hiç düsünmemiştim kapıyı çalar sanmıştım bi de kapının arasına bi baktım songül beni izliyodu ben biraz korktum ve hemen yarragımı elimle kapattım korkuyordum acaba beni babasına sölermi diye ve bana dediki sen burda ne yapıyosun ben agzımı bile açmadım seni babama sölicem dedi bende babana söleme ne istersen yapacagım dedim ne istersmmi dedi bende evet dedi bana dediki ilk işin evi temizlemek dedi bende mecbur evi temizliyordum salon temizlerken saat baktım baya bi geç olmuştu songüle seslendim cevap vermedi odasına bir gittim uyuya kalmıştı memeleri mükemmel görünüyordu songül uykusu çok agırdır hemen azını bagladım ve uyandı bagarmaya çalıştı ama ben hemen kollarının bagladım ve telefonla video açıp göğüsleri ni öpmeye başladım daha sonra amını yaladım hamile kalır diye sikmedim elime kozu geçmişti 2 senedir canım sıkıldıgında songül le yatıyodum
http://adult.yetkin-forum.com

TEYZEMİN KIZI
1 sayfadaki 1 sayfası