Gerçek Arkadaşlıkların Olduğu Nokta
SİZLERDE DAHA İYİ HİZMET ALABİLMEK İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUNUZ.

NOT:// Kayıt olduktan sonra gizli içerikleri görebilirsiniz..tek yapmanız gereken kayıt olmaktır.
SİZLERDE DAHA İYİ HİZMET ALABİLMEK İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUNUZ.

NOT:// Kayıt olduktan sonra gizli içerikleri görebilirsiniz..tek yapmanız gereken kayıt olmaktır.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yeni arkadaşlıklarmı arıyorsunuz.O halde burada rahatça bulabileceksiniz.FORUMLARDAN DAHA İYİ BİR HİZMET ALABİLMEK İÇİN LÜTFEN SAYFAMIZA KAYIT OLUNUZ.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

EVDE UYUYAN KIZA ZORLA TECAVÜZ

YazarMesaj
Admin
Admin

EVDE UYUYAN KIZA ZORLA TECAVÜZ Empty
MesajKonu: EVDE UYUYAN KIZA ZORLA TECAVÜZ   EVDE UYUYAN KIZA ZORLA TECAVÜZ I_icon_minitimeC.tesi Nis. 06, 2013 10:59 am

uyuyan kıza zorla tecavüzHikayem Ankara’ da Oran semtindeki ormanlıkta geçiyor.Saat tam olarak kaçtı tam hatırlamıyorum.Havanın kararmasını istiyorduk.Partnerim ve ben oldukça kudurmuştuk ve sikişecek yerimiz yoktu mecburen orman yolunu tutmuştuk.Akşam belirli saatten sonra fazla kişi kalmıyordu.Bizimkinin yarrağı ince ve uzundu buda benim çok hoşuma gidiyordu.Hava tam olarak kararmadan yola koyulduk ve ormanın derinliklerine doğru ilerlemeye başladık.Çılgınlık ya yolun ortasında yürürken önce o duruyor ben ona sakso çekmeye başlıyorum. Sonra ben duruyorum o bana sakso çekmeye başlıyor. Bir ara yolda yürürken o yarrağını çıkarıyor ben okşaya okşaya yürüyorum o da bir taraftan götümü okşuyor.Bu şekilde baya bi yürüdük ve kuytu bir yer bulduk. Ankara ışıkları önümüzde manzara dağın üstünden Ankarayı izlerken başladık birbirimizi deli gibi yalamaya. Ama ne yalama önce o benim iliklerimi çıkartı sonra bende onun. Önce o arkamda yerini aldı bolca kremledi ve ağır ağır tatlı tatlı yüklenmeye başladı.Ama ne yüklenme taşaklarımız birbirine şap şap vurdukça ikimizde kuduruyoruz. Arkamda ne kadar gidip geldiğini hatırlamıyorum hırlaya hırlaya boşaldı.Ben hemen diz çöktim ve uyandırmaya başladım tekrar fazla geçmedi taş gibi oldu yarrağı ince uzun olduğu için rahat alıyordum içime ve acayip hoşuma gidiyordu.2. posta ne kadar sürdü hatırlamıyorum ama 2. postası mükemmel olmuştu.Sıra bana gelmiş ve yerimi almıştım benim yarrak biraz büyük olduğu için kaçmasın diye ellerini geriye bağlatmıştım ve sımsıkı tutuyordum.Bolca kremledim ve ağır ağır zorlamaya başladım.Önce acı çekti sonra öyle bir ritim tutturdukki tahmin bile edemezsin.ne kadar süre sikiştik hatırlamıyorum.dönüş yoluna çıktığımızda istediğimiz her yerde 1 posta daha vurduk birbirimize ve çıktığımızda 5 er posta kaymıştık birbirimize. O gün acayip güzel olmuştu ve bir daha tekrarlayacağımız zamanı iple çekiyoruz.
http://adult.yetkin-forum.com

EVDE UYUYAN KIZA ZORLA TECAVÜZ
1 sayfadaki 1 sayfası